SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA TE PRISHTINA RE SPITALI AMERIKAN
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:34
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
155 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
190128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE ME QIRA TE PRISHTINA RE SPITALI AMERIKAN

• Prishtina e re Spitali Amerikan
• Banesë e pa mobilume për zyre
• Kati 1
• 105m2 + 50m2 teras
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Teras 50m2

Çmimi 400 euro i diskutueshëm (Depoziti i obliguar)

Lëshoje banesë me qera per zyre banesa është e gatshme dhe e pa përdorur me pare ka pamje nga rruga kryesore e VETERNIKUT DHE SPITALI AMERIKAN banesa lëshohet me qera për afat te gjate, banesa posedon parking rreth objektit, nxemje qendrore (elektrike) 2 lifta funksional ne kate.

#Ofertat tona mund ti shikoni edhe ne facebook: Agjensioni mb

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:tel 045 688 151 WhatsApp

e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni i Patundshmerive
“Agjensioni mb”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »