SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA LAGJA PRISHTINA E RE TE SPITALI AMERIKAN
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:54
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
190132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA LAGJA PRISHTINA E RE TE SPITALI AMERIKAN

• Prishtina e re Spitali Amerikan
• Banesë
• Kati 9
• 85m2
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Banjo

Çmimi 63.000 €

Shitet banesa ne lagjen Prishtina e Re afër Spitalit Amerikan 200m larg, banesa ka një infrastrukturë shume te mire afër banesës posedon edhe çerdhe hapësira gjelbëruese, do te jete edhe rruga A afër banesa ka një pamje shume te mire jug-perëndim, banesa është ne LAM A dhe përfundon ne muajin dhjetor ne 2018 dhe do te jete e gatshme për banim.

KONTRATA BEHET TEK NOTERI!

#Ofertat tona mund ti shikoni edhe ne facebook: Agjensioni mb

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:tel 045 688 151 WhatsApp

e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni i Patundshmerive
“Agjensioni mb”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »