SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banese me qira te Mati1 1+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira te Mati 1 eshte komplet mobiluar, gjendet ne katin e 5-te. Ka interfon dhe mbikqyrje te kamerave 24h, gjithashtu edhe hapesire per parking, 55m2.
Banesa ke kete renditje:
- Sallon dhe kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Korrdior
- Ballkon
Qmimi 300€

Per me shume informata mund te na konaktoni ne numrin
044/ 333-511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »