SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 83.07m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Rruga B.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
190151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 83.07m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Rruga B.
Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në Rrugën B, kompleksi Residio 4/5 i ndërtuar nga kompania Partners & Dervisholli. Banesa është duke u ndërtuar, si projekt duhet të përfundoj më së largu deri në Dhjetor 2019, banesa është e renditur me kahje Jug-Lindje dhe është në katin e VII-të.
Banesa ka katë renditje:
1 Dhomë ndenje me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 WC
1 Koridor
1 Ballkon

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »