SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
190155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banes me Qira ne Lagjen Ulpiana ne katin e 4 e mobiluar 1 Dhom gjumi 1 sallon 1 banko 1 kuzhin me paradhom 2 ballkona dhe 1 shpajz te interesuarit te lajmrohen te numrin e telefonit 044-898-576 qmimi 300 euro i diskutueshemPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edis
Prishtinë
049-607-685
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »