SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
SHTEPIA NE SHITJE đź“Ś ne ARBERI
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
540 m²
Viti i ndërtimit :
1995
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
190163
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
SHTEPIA NE SHITJE đź“Ś

a.p. "L I S I" ofron #Shtepine në shitje me sipërfaqe prej ~4.0 Ari, e cila gjindet në Lagjen #Arberi (ish-Dragodan).
Shtepia ka 540m2 ne 2 kate.

Cmimi 350.000 Euro
(pranohet kompenzim me shtëpi tjetër në Lagjet #NIC, #Marigona, #BPhome etj, në shumën e barasvlefshme)

per me shume info, kontaktoni ne tel. 049 406 409

Agjencioni ka në menaxhim pronën. 📝
Qellimi ynë është përmbushja e kërkesave të klientëve dhe menaxhimin sa më efikas të kontratës. 🗞️
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »