SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 100m2 në shitje në Pejton.
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Pejton në rr. Sejdi Kryeziu afër “Meridian Express”.
Banesa ndodhet në katin e 6-të me një pamje të bukur nga qendra e qytetit.
Objekti posedon ashensor, siguri me kamera, sigurim fizik 24h si dhe mirembahet vazhdimisht.
Banesa gjithashtu është e renovuar me laminat dhe dyer të reja.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Mini Kuzhinë
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »