SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 95m2 me qira në lagjen Bregu i Diellit.
Çmimi :
€390.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 95m2 me qira në lagjen Bregu i Diellit.
Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, afër Sh.F. Ismail Qemaili si dhe afër Anaderm.
Banesa është gjysëm e mobiluar dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo
1 WC
2 Ballkona

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »