SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Rrugen B 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Rrugen B,mrapa MAXI 24h. Banesa gjendet ne katin e dyte,eshte e re e gjysmemobiluar, e pabanuar deri me tani,me garazh -87m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon dhe Kuzhine
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Wc
- Ballkon
- Korridor
Qmimi 350€


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »