SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyqan me qira - Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '18
Banjo :
1
Madhësia :
22 m²
ID e produktit :
190184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet dyqani me qira ne qender te Prizrenit. Eshte ne rruge kryesore afer ambullantes se dhembeve (rruga Ismet Jashari nr. 60). Lokali eshte 22 m2 ne gjendje shume te mire dhe posedon banjo funksionale.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Johana
Prizren
044168948
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »