SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne Shitje Bregu i Diellit 56 m2
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
190186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit.
Banesa ka kete renditje:
- Dhomë dite,
- Kuzhinë me trepezari,
- Një dhomë gjumi,
- Banjo,koridor
- Dy ballkona, dalja nga ballkoni në trotuar dhe në kopsht,
Sipërfaqja 56m2.
Pamja jug lindje,
Ka dokumentacionin e plotë juridiko pronesor, me fletë poseduese,

Çmimi : 72,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »