SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banes me qera në lagjen Mati I
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
190200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banes me qera në lagjen Mati I mbas fitnesit Fivestar kati i IV 85 m2
Banesa është ndertim i ri dhe banesa është e pabanuar me parë me siguri te lart( kamera dhe person fizik)
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Dy banjo
*Koridor
*Ballkon
*Garazhd
Cmimi 270
Code 9026
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »