SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA ULPIANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
190223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Ulpiane(Prishtine)
Banesa ka 2 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 ballkona, 2 koridore , kuzhine dhe 1 dhome te ndenjes.
Per me shume kontaktoni 044721046 ose Viber +37744721046
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045242019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »