SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banes me qera në Dragodan
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
190224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banes me qera në Dragodan
Banesa është ndërtim i ri dhe e pa banuar më parë e mobiluar me mobile moderne
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Dy Ballkona
*Garazhd
Objekti është i vëzhguar 24h nga kamerat, posedon lift dhe ujë 24H
Cmimi 450 euro
Code 9028
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »