SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banes me qera në lagjen Bregu i Diellit ( fakullteti teknik)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banes me qera në lagjen Bregu i Diellit (Te fakullteti Teknik)
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon nxemje nga Termokosi
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Dy Ballkona
Cmimi 250 euro
Code 9029
Per info +383780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »