SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes me qera
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj banes me qera e mobiluar tersisht ne rrugen dardani ne fushe kosove perball viva fresh store te objektet e pozhegu brothers kati i 6 banesa posedon dhom gjumi sallon kuzhin depo koridor banjo ballkon banesa jan te reja ka rrym dhe uje 24 or kerkohen familjar per periudh te gjat
numri kontaktues : +383 45 475 649
Informata rreth publikuesit
medin
Fushë Kosovë
045475649
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »