SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Banes me qira ne Mat 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
190233
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
LĂ«shohet banesa me qira ne mat 1 kompleksi Royal
Banesa gjindet në katin e 3 dhe ka këtë renditje:
*Sallon me kuzhinë
*Një dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon

Çmimi 250 euro

Agjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Tel&Viber +38345905717
📧 agjencioniswiss@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »