SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te 4 Llullat 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira te 4 Llullat, afer Xhamise, Maxi market, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
WhatsApp & Viber:
+383 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »