SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B427
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
190247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Dardani ne katin e II. Banesa ka siperfaqe p 130m2 faktike dhe ka kete renditje: paradhome, nje sallon te madhe, kuzhine me tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »