SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 90m2 ne shitje ne Qender !DELTA
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
190255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 90m2 ne shitje te Shkolla "Sami Frasheri"
Banesa ndodhet ne katin e III-te dhe ne pozite mjafte te pershtatshme banimi dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-3 Dhoma gjumi
-Banjo
-2 Balkona
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »