SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 124m2 ne shitje ne lagjjen 4 Llullat !DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
124 m²
ID e produktit :
190267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 124m2 ne shitje ne lagjjen 4 Llullat.
Banesa ndodhet ne katin e VI-te (me lifte) dhe posedone te gjitha dokumentet e nevojshme per blerje te menjehershme permes noterit (eshte bere edhe pranimi teknik).
Banesa ka nje pamje piktoreske dhe eshte e renditur ne kete menyre:
-Sallon
-Kuzhine
-3 Dhoma gjumi
-Ballkon
-2 Banjo
-2 Parkingje (me çmim te veqant)
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »