SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm gasonjerk me qera në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Gasonjerken me qera në lagjen Bregu i Diellit afër Qendres Tregtare
Banesa gjendet në katin perdhez dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Banjo
Banesa është e mobiluar
Cmimi 160 euro
Code 9033
Per info +38344780999
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqe tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »