SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 110m2 me qira te Elena Gjika !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
190277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali(hapsira afariste) 110m2 me qira te shkolla fillore "Elena Gjika" ndodhet ne perdhese dhe e pershtatshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme si- programim, kurs ose dicka te ngjashme
Ofrohet per afatgjate me mundsine e pageses muaj per muaj dhe nje qira avans, posedon hapsire te paster
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »