SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banes në shitje në lagjen Dardania (Sante) 58 m2
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
190282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banes në shitje në lagjen Dardania ( Sante ) 58 m2
Banesa është e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
*Lifti punon 24H
Cmimi 80000 euro
Code 9036
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »