SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi,Banesa me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
ID e produktit :
190283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet kati i parë i shtëpis me qera në vend shum të përshtatshme për banim me këtë renditje:
Sallon së bashku me kuzhin,një dhom, një banjo dhe oborr në shfrytëzim.
Çmimi i qeras është sipas marrëveshjes.
Shtëpia gjendet në lagjen”Balec”.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »