SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpia me qera në lagjen Bregu i Diellit 160 m2 dy kat
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
190285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm shtëpi me qera në lagjen Bregu i Diellit 160 m2 dy kat
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe ka 5 ari oborr të gjelbëruar me pemë dhe lule
Shtëpia posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Dy Ballkona
*Biblotek
*Garazhd per veturë
Cmimi 400 euro
Code 9037
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »