SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Super Hapsira Afariste me qera prej 450m2
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
190287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Super Hapsira Afariste me qera e cila gjendet në Qendër të Prishtinës, Hapsira është e rregulluar me standarde evropiane. Lokali është i përshtatshëm për CallCenter, ordinanca të ndryshme, Zyre administrative si dhe për lloje të ndryshme biznesore.
Lokali është i ndarë në pesë njësi pune.
-Njësia 1, sip. 120m2,
-Njësia 2, sip. 80m2,
-Njësia 3, sip. 150m2,
-Njësia 4, sip. 150m2,
-Njësia 5, sip. 30m2.
-Dy wc (F & M)
Lokali lëshohet komplet ose me njësi
Çmimi 10€/m2
Për info 044780999(viber)
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Code 1105
Ps. Sipërfaqja e njësive është me hamendje.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »