SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Mati 1 Prishtinë
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
190295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e mobiluar:Banesa ka kete siperfaqe :Banim 92.27 m2Terasa 55.73m2Banesa gjindet ne katin e 8 ne objektin Art Construction 01 ne lagjen Mati 1.Objekti posedon 2 lifta, uje 24h , kamera per hapesirat e perbashketa, mirembajtje, parkun per femije etj.Banesa eshte me flete poseduese dhe mund te perkthehet ne kadaster menjehere.Cmimi sipas marreveshjes.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
045 876 940
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »