SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 94m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
190300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 94m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria.
Banesa ndodhet ne katin e VIII-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhin
-2 Dhoma gjumi
-2 Banjo
-Ngrohje qendrore me Termokos
-Posedon flete poseduese dhe e cila munde te bartet menjeher te pronari i ri.
Banesa shitet e mobiluar (çmimi per mobiljet eshte i ndar nga çmimi i baneses) ka izolim te jashtezakonshem per dimer dhe vere.

Për më shume informacione ma kontaktoni me numrat:
049445711/ 049157113 /049406434/044556777.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »