SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në Mahallen e Muhaxherëve, banesa ndodhet në katin e parë,ka madhësinë 96m2 dhe është e mobiluar terësisht.
Banesa posedon:
-sallon dhe kuzhine
-2 dhoma te gjumit
-2 banjo
-2 ballkon
-koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049-346-385
049-409-448
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
049-346-385
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »