SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#13 HEKTAR tokë e klasit të parë në LLUGAGJI
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '18
Madhësia :
13 m²
ID e produktit :
190320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#toke bujqesore e klasit te par, me siperfaqe 13 ha,
▪️Toka ka rrugen e asfaltuar deri te parcela , shume e petshtatshme per qfardo biznesi, me uje te mjaftueshem, dhe me lokacion shume te mire ne fshatin Llugaxhi komuna e Lipjanit.
▪️.
Eshte afer vedbanimit shume e pershtatshme edhe per ndertim.

▪️Qmimi fillestar 52000 € ha.
Shitet vetem komplet nuk ndahet.

Info: +38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
alisinani25@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »