SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË Komode e mobiluar në Fushë Kosovë 96m² dhe Garazhë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA Komode në Fushë Kosovë tek Model Slovenia Rr. Nënë Tereza, afër Apollonis, prapa sallonit të mobiljeve ALBED. Kati i 2-të. Sipërfaqja (96m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor

- Kuzhinë dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- Depo

- Ballkon i madh (qasje nga Qëndrimi Ditor dhe Dhoma e Gjumit)

E mobiluar komplet, interfon, ashensor funksional.

- Banesa posedon parking privat (Garazhë)

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »