SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Marigona Residence SHQ275
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
174 m²
ID e produktit :
190333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Marigona Residence me siperfaqe prej 174m2. Shtepia ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, depo dhe dy banjo. Shtepia leshohet me qira e pamobiluar me cmim prej 1.000euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »