SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
€31,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fushe Kosove me cmim shum te volitshem. Banesa jane ndertim i ri dhe hapsire te mjatueshme te parkingut. Banesa posedon 2 lifta.

Pershkrimi i baneses:
Siperfaqja: 64.95m2
Objekti 21 ModelSlovenia
Lamela: 2
Banesa: B2
Kati: 2
Informata rreth publikuesit
ABBajrami
Fushë Kosovë
+38649136504
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »