SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B510
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
190360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Ulpiane ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 60.11m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, depo dhe dy ballkona. Banesa ka nxemje me termokos dhe shitet me cmim prej 85.000euro, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »