SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE MATIN 1 - TE TREGTIA ^
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne matin 1 me saktesishte ne kompleksin e Tregties. Banesa gjindet ne katin e I eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo
wc

Banesa shitet e mobiluar, ka 72 m2 neto ose 82 m2 bruto

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.kr
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »