SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Lagje te Muhaxherve te Xhamija
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
190362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne lagje te Muhaxherve afer Ambasades se Zvicres te Xhamija, eshte ndertim i Ri, e mobiluar me tte gjitha gjerat e Reja, eshte e pa banuar me heret (per gjera qe mundojen ne banes mund te sillen nga ana e qiragjis), eshte ne katin e 4 dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– Kuzhinen me Trapizari,
– 2 dhoma te gjumit,
– 2 ballkona,
– Banjo, dhe
– WC.

Banesa ka edhe Garazhen me Depo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »