SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Kalabri (Emshir) te Narteli
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne kalabri te objektet e Nartelit afer stacionit te Autobusave, eshte ne katin e 2, eshte e mobiluar me kushte shum te mir banimi, ka hapesir te mjaftushme ne parking tee perbashket edhe per kerr.
Banesa ka kete renditje:

Sallonin,
Kuzhinen me Trapizari,
1 dhom te gjumit,
Banjon, dhe
Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »