SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera në rrugën C te banesat e Tregtisë
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera në rrugën C te banesat e Tregtisë në katin e 7-te,banesa është komplet e mobiluar me të gjitha elementet e nevojshme si dhe ka kete renditje :

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »