SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 300m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
190371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 300m2 ne shitje ne lagjen "Ulpiana" tek kompleksi Beni Dona
Ndodhet ne katin e katert me ashensor funksional, me hapsire totale prej 300m2 te bashkuara disa banesa te shnderruara ne nje
Posedon shtate dhoma gjumi, pese banjo, gjashte ballkona njeri nder ta me i madh, nje sallon, nje shpajz, dhe kater frigorifera
Banesa eshte luksoze me standarde te larta Europianeme perkthim te menjehershem permes noterit
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »