SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qera ne Mati 1 te Banesat e Standartit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
190373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen me qira ne lagjen Mati 1 mbrapa Banesave të Stadarditi, objekt Cima Construction i sa perfunduar, banesa është komplet e mobiluar me mobilje te reja, kati i 1-re, me siperfaqe te teresishme neto prej 50 m2.

Banesa perbehet si ne vijim:
1 dhomë gjumi,
1 sallon,
1 kuzhine,
1 trepezari,
1 banjo,
1 toalet

Lëshohet vetem për familjar!

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »