SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Lagje te Spitalit te Hoxha invest Grup
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
190375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen e Spitalit ne objektin e Hoxha Invest Grup, afer Super Vives, banesa është në katin e 6-te

,banesa është komplet e mobiluar me të gjitha elementet e nevojshme si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– Dhoma e gjumit,
– banjo dhe
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »