SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Dardani te Santea
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
190377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera e cila gjendet në lagjen Dardani te Santea në katin e 10-te,banesa është komplet e mobiluar me të gjitha elementet e nevojshme si dhe ka kete renditje :

– Dhoma e dites,
– Kuzhinë e veçantë,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

Banesa eshte e lire nga data 1 Maj!

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »