SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Grasonjerkë me Qira ne Aktash te Menza e Studentëve
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
190379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte në Aktash te Menza e Studentëve mbi Banken Ekonomike katin e 4 dhe ka kete renditje:
-Dhome dite
-Kuzhine
– Koridor
-Banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »