SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qera mbrapa Teatrit Kombëtar mbi Teb Bank
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera 63 m2 te Sllovenia Sporti rruga Shaban Polluzha, mbrapa Teb Bankes, kati i 3.

Banesa ështl mobiluar në tersi me kushte të mira banim dhe ka këtë renditje:

Banesa posedon :
1 dhome dite se bashku me kuzhine
1 dhome gjumi
Terace (ballkon)
Banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »