SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë EXLUZIVE me Qera ne Dardani te Bill Clintoni
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
190387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banesa eshte ne Dardani tek Ora, te sheshi Bill Clinton, kati 3 lifti punon rregullisht

*Banesa është e kompletuar e renovuar, nxemje me termokos. *Banesa lëshohet me qira vetem per qift ose te huaj!

Banesa ka këtë rënditje:

1 Sallon me Kuzhinë

1 Dhomë gjumi,

1 Banjo ,

1 Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »