SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qera te Super Viva, Kompleksi “Lule Dielli”
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
190390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ne Lagje te Spitalit afer Super Viva te Kompleksi Lule Dielli në katin e 8 , eshte komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:

– Sallonin me kuzhine,
– 2 dhoma te gjumit,
– Banjon,
– ballkonin .

Banesa lirohet nga Data 05.04. 2018

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »