SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera ne Kalabri (Emshir) te Prishtina Stars Kalabri
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
190391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne kompleksin Prishtina Stars (ku ne kete kopleks jane 3 blloqe, dhe jane te rregulluar ne menyren me te mirë te mundshme, e siq janë: Pishina, parku per fëmije dhe zona e gjelbert), në katin e 3, është e rregulluar ne menyrë moderne dhe ka kete renditje:

– Sallonin me kuzhine,
– 2 dhoma te gjumit,
– Banjon,
– Shpajezin

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »