SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 70m2 ne Tokbashqe !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
190392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 70m2 ne Tokbashqe.Banesa ka sallonin me kuzhine dhe dy dhoma gjumi.Banesa gjendet ne katin e pare.
Ofrohet per familjare ose cift me qendrim afatgjate.Banesa eshte e renovuar.
049406434/049157113/049445711/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »