SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY LOKALI ME QIRA BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
190393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali me qira i cili gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Bregu i Diellit(afër café selemontree) sipërfaqja:200m2
Lokali është I përshtatshëm për depo ose zyre,ka hapsir parking për vetur dhe mbrapa lokalit
Çmimi :800€ (I diskutushëm)
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »